Wpisy użytkownika jitterbug.<3 z dnia 18 sierpnia 2011

Liczba wpisów: 2

salex94
 
jitterbug.<3: i wcale nie czuje że bezczynnie trwamy .. mimo że to już pół roku .
najcudowniejsze pół roku . !!. i wcale nie mam Cię dość .. jak Ty to robisz .!? jesteś niesamowity . z resztą pewnie o tym wiesz . :)  [ wiem .. miałam tak nie mówić xD. ale coż ] .

a teraz .. wakacje mi się kończą !!!!! w niesamowicie szybkim tempie .! Ej co jest .! miały trwać dwa miesiące .. !! . ;/ hmm .. coś mi tu nie gra xD.
anw .. wakacje będę wspominac dosyć dobrze . mam nadzieje że wrzesień nie przyniesie mi żadnych niemiłych niespodzianek .
anw .. skończyłam trzeci i czwarty sezon Skinsów .. :D> i jaram sieeee oraz .. osobiście jestem po pachy zakochana w Kathryn Prescott .<3yay .!
no i wchłaniam Gossip Girl .. już poraz tysiączny xD. no ale okey .. ^^ .. a więc do zobaczenia we wrześniu .xD.
miłej reszty wakacji everyone .!
  • awatar Buuu ♥.: plotkara <33 to gratuluje wam i szczescia oby tak dalej :) i mi tez strasznie szybko wakacje zlecialy
  • awatar AeygoGirl: Gratulacje :3 <3333
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

salex94
 
jitterbug.<3: Jesli czegoś naprawdę pragniesz .. osiągniesz to .
innymi słowy .. Make yours dreams come true .!

Czy poważne rozmowy ... zawsze muszą być tak poważne że doprowadzają mnie do skrajności , do płaczu i rozpaczy później ? to jest nie do wytrzymania . Mimo że kurde wszystko jest okey .. to i tak coś musi sie pieprzyć .. nie koniecznie ze sobą , chociaż zazwyczaj tak jest .. W pewnym sensie mam wyjebane na te wszystkie wątpliwości , niech się dzieje wola nieba , z nią się zawsze zgadzać trzeba nieprawdaż? :) .. Ty . i Ty i Ty też .! mije na to wyjebane .! a szczególnie TY .! <3.
Kocham Cię . i mimo że masz wrażenie że miewam wątpliwości .. to i tak powinieneś to olać . Każdy ma wątpliwości .!!! Kurwa , kazdy .!
miłego wieczoru.
  • awatar Buuu ♥.: no niestety tak juz jest ale pozniej jest juz lepiej po tych rozmowach :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›